Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01   
Anasayfa » Sosyal, Kültürel ve Sanatsal » Hoşgeldin Bebek Projesi

Hoşgeldin Bebek Projesi


Haritada Göster

Elazığ Merkez’de yeni Doğan Bebekleri için başta annelerimize ve ailelere çam sakızı çoban armağanı diyerek hazırlanmış “YENİ DOĞAN PAKETİ” adı altında oluşan malzemeler kutusudur.
İçeriğinde; battaniye, zıbın, seti, yeni doğan bebek bezi paketi, ateş ölçer, şampuan, sabun, havlu seti, ıslak mendil, yeni doğan bebek albümü vb. temel malzemeler içermektedir. Annelerin doğumdan sonra rahatlıkla kullanabileceği ilk bebek bakım ürünlerinden oluşmaktadır.
Bu projenin amacı; memleketimizde ihtiyacı olan vatandaşlarımızın hijyen ve sağlıklı ortamda doğumdan sonra bebeklerin rahatlıkla kullanabileceği malzemeleri hemen elinin altında oluşturup, onlara yardımcı olmak ve kolaylık sağlamaktır.
Proje kapsamında yeni doğan bebekleri için belediyemize 153 Beyaz Masa aracılığıyla başvuru yapıldığı taktirde gerekli çalışmalar başlatılıp “Yeni Doğan Paketi” ailelerimize hastanede veya arzu ederlerse evlerinde teslim edilmektedir.
 

Projeyle İlgili Fotoğraflarİlgili Müdürlük Özel Kalem Müdürlüğü Projeyi Değerlendir
Türü Tamamlanan Kategori Sosyal, Kültürel ve Sanatsal Hedef Kitle Kadınlar Etiket Aile Yer/Mahalle Şehir Geneli Başlangıç 19.04.2018 Bitiş 31.12.2018
Çağrı Merkezi      (424) 248 47 01